Оголошення

Студенти медичного інституту лауреати премії Національної академії медичних наук України!

У 2018 році Президією Національної академії медичних наук України та Асоціацією працівників медичних вузів України було оголошено конкурс на здобуття премій для студентів за науково-дослідні роботи, відкриття та винаходи.

На початку нового року були оголошені результати цього конкурсу. Згідно цих результатів, наукова робота «Розробка методу прогнозування кількості мікроорганізмів із застосуванням штучних нейронних мереж», яка була виконана студентами 5-го курсу медичного інституту Конєвою Анастасією (ЛС-401) та Чернецьким Ігорем (ЛС-402) на кафедрі громадського здоровʼя (науковий керівник: д.в.н., професор Бергілевич О.М.) була відзначена як краща. А студенти за їх активність отримали дипломи лауреатів премії Національної академії медичних наук України та Асоціації працівників медичних вузів України за значні успіхи в науковій діяльності.

Вітаємо наших студентів та їх керівника та бажаємо їм нових досягнень!

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"