Наша діяльність

Оголошення

Науковий семінар Медичного інституту

5 лютого у Конгрес-центрі СумДУ відбувся Науковий семінар Медичного інституту на чолі з член-кореспондентом  Національної Академії Наук України, професором Суходубом Леонідом Федоровичем. Під час даного заходу було обговорено питання складності використання сучасних імплантатів в медицині. Також у присутніх була можливість прослухати лекції від провідних фахівців в даній галузі, а саме: професора Погорєлова Максима Володимировича (Медичний інститут СумДУ) та професора Войцеха Сімки  (Політехнічний Сілезький університет - Глівице, Польща).                     

Даний семінар відвідали студенти, аспіранти, викладачі Медичного інституту та СумДУ. Усі бажаючі мали змогу обговорити викладений матеріал та поставити питання спікерам як під час виступу, так і під час кава-брейк.
Науковий захід відбувся за підтримки директора Медичного інституту Лободи Андрія Миколайовича, член-кореспондента Національної Академії Наук України, професора Суходуба Леоніда Федоровича, заступника директора Медичного інституту з наукової роботи Погорєлова Максима Володимировича, заступника директора Медичного інституту з позанавчальної роботи та по роботі в гуртожитках Олешка Олександра Миколайовича та голови НТСА Медичного інституту Сікори Владислава Володимировича.

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації