Науковий семінар Медичного інституту

5 лютого у Конгрес-центрі СумДУ відбувся Науковий семінар Медичного інституту на чолі з член-кореспондентом  Національної Академії Наук України, професором Суходубом Леонідом Федоровичем. Під час даного заходу було обговорено питання складності використання сучасних імплантатів в медицині. Також у присутніх була можливість прослухати лекції від провідних фахівців в даній галузі, а саме: професора Погорєлова Максима Володимировича (Медичний інститут СумДУ) та професора Войцеха Сімки  (Політехнічний Сілезький університет - Глівице, Польща).

Даний семінар відвідали студенти, аспіранти, викладачі Медичного інституту та СумДУ. Усі бажаючі мали змогу обговорити викладений матеріал та поставити питання спікерам як під час виступу, так і під час кава-брейк.
Науковий захід відбувся за підтримки директора Медичного інституту Лободи Андрія Миколайовича, член-кореспондента Національної Академії Наук України, професора Суходуба Леоніда Федоровича, заступника директора Медичного інституту з наукової роботи Погорєлова Максима Володимировича, заступника директора Медичного інституту з позанавчальної роботи та по роботі в гуртожитках Олешка Олександра Миколайовича та голови НТСА Медичного інституту Сікори Владислава Володимировича.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"