Візит почесних гостей до Центру спортивної медицини

Минулого тижня Центр спортивної медицини Університетської клініки СумДУ відвідали: Президент Федерації легкої атлетики Туреччини – Фатіх Цинтімарта державний тренер України з легкої атлетики - В'ячеслав Тиртишник.

Під час зустрічі було обговорено низку питань щодо організації міжнародного співробітництва та актуальні проблеми медичного забезпечення з різних дисциплін легкої атлетики. Директором Центру спортивної медицини, Юрієм  Атаманом, були представлені результати співпраці з Федерацією легкої атлетики України щодо проведення спільних семінарів, конференцій та поглибленого обстеження спортсменів. Було зазначено, що співпраця легкоатлетів з фахівцями-медиками Сумського державного університету має істотний вплив на покращення результатів виступу національної збірної команди України з легкої атлетики. Саме 2018 рік став одним з найуспішніших на міжнародній арені, про це свідчать 7 здобутих медалей, з яких 2 золоті на чемпіонаті Європи у Берліні, а також 4 медалі, з яких 3 золоті на літніх юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі.

Поважним гостям були представлені лікувально-діагностичні можливості обстеження спортсменів. Пан Фатіх Цинтімар отримав позитивні враження від роботи та матеріально-технічного забезпечення клініки і зауважив, що досвід Сумського державного університету щодо застосування гідрокінезотерапії для фізичної реабілітації у спеціально призначеному басейні заслуговує на впровадження та велику увагу.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"