Наша діяльність

Оголошення

Візит почесних гостей до Центру спортивної медицини

Минулого тижня Центр спортивної медицини Університетської клініки СумДУ відвідали: Президент Федерації легкої атлетики Туреччини – Фатіх Цинтімарта державний тренер України з легкої атлетики - В'ячеслав Тиртишник. 

Під час зустрічі було обговорено низку питань щодо організації міжнародного співробітництва та актуальні проблеми медичного забезпечення з різних дисциплін легкої атлетики. Директором Центру спортивної медицини, Юрієм  Атаманом, були представлені результати співпраці з Федерацією легкої атлетики України щодо проведення спільних семінарів, конференцій та поглибленого обстеження спортсменів. Було зазначено, що співпраця легкоатлетів з фахівцями-медиками Сумського державного університету має істотний вплив на покращення результатів виступу національної збірної команди України з легкої атлетики. Саме 2018 рік став одним з найуспішніших на міжнародній арені, про це свідчать 7 здобутих медалей, з яких 2 золоті на чемпіонаті Європи у Берліні, а також 4 медалі, з яких 3 золоті на літніх юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі.

Поважним гостям були представлені лікувально-діагностичні можливості обстеження спортсменів. Пан Фатіх Цинтімар отримав позитивні враження від роботи та матеріально-технічного забезпечення клініки і зауважив, що досвід Сумського державного університету щодо застосування гідрокінезотерапії для фізичної реабілітації у спеціально призначеному басейні заслуговує на впровадження та велику увагу.

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації