Акція до Всесвітнього дня онкохворої дитини

19 лютого студенти Медичного інституту СумДУ приєдналися до доброчинної акції до Дня онкохворої дитини. Студенти здавали кров для дітей гематологічного відділення Сумської обласної дитячої лікарні.

Деякі з них ділилися своєю кров’ю вперше, для когось це – звична справа. Але всі вони стверджують, що сюди їх привів зовсім не матеріальний стимул, а бажання бути корисними для дітей. Насправді, донорство не лише рятує життя, а й здатне принести користь тому, хто зважився здати кров. Тож закликаємо усіх небайдужих брати участь у подібних акціях і дарувати оточуючим надію на щасливе майбутнє!

Дякуємо позанавчальному сектору та волонтерам-донорам Медичного інституту СумДУ. Бажаємо вам міцного здоров`я та благополуччя!

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"