Об'ява щодо засідання апробаційної ради 27.03.19

27 березня 2019 р. о 13-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи з клінічної медицини.

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук, підготовлену к.мед.н. асистентом кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією Малиш Ніною Григорівною (Науковий консультант – д. мед.н., проф., зав. каф. інфекційних хвороб з епідеміологією СумДУ Чемич М.Д.)

Тема дисертації: "Еволюція епідемічного процесу гострих кишкових інфекцій бактеріальної етіології, фактори ризику, удосконалення епідеміологічного нагляду", спеціальність 14.02.02 – епідеміологія.

Рецензенти: Сміянов В.А. – д.мед.н., проф.,  зав. каф. громадського здоров'я СумДУ

Карабан О.М. -  д.мед.н., проф.,  зав. каф. гігієни, епідеміології та професійних хвороб ХМАПО

Чумаченко Т.О. - д.мед.н., проф.,  зав. каф. епідеміології ХНМУ

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"