X студентська конференція «Перший крок у науку»

24.02.2019 у Конгрес-центрі Сумського державного університету пройшла X студентська конференція «Перший крок у науку». Медичний інститут представляв секцію «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної медицини».

Студенти та школярі мали змогу поділитися результатами своїх досліджень і показали чудовий рівень володіння науковими матеріалами. В ході урочистого закриття конференції всі учасники отримали сувенірні пам’ятки та подяки за їх внески у розвиток науки, а представники найкращих робіт були нагородженні грамотами та подарунками. Приємною новиною стало і те, що доповіді на секції Медичного інституту були представленні українською та англійською мовами.

Маємо надію, що усі учасники конференції і надалі будуть продовжувати займатися науковою роботою та в майбутньому досягнуть високих результатів.

Збірник матеріалів конференції Ви можете знайти за наступним посиланням: http://lib.sumdu.edu.ua/library/docs/rio/2019/Pershyi_krok_2019.pdf

Призові місця секції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної медицини» перемогу отримали:

1 місце - Сидоренко Ярослав;

2 місце - Дейнеко Олексій;

3 місце - Юсупова Аліна;

3 місце - Круш Анна;

3 місце - Головач Аліна, Усенко Валерія.

Призові місця секції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної медицини» - стендові доповіді, перемогу отримали:

1 місце - Дудко Юлія;

3 місце - Савченко Антон.

Вітаємо наших переможців. Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"