Оголошення

Студенти Медичного інституту СумДУ – призери зимової Універсіади України з лижних перегонів

14-18 березня 2019 року у с. Сколе, Львівської області, НСБ «Тисовець» -  відбулася зимова Універсіада України з лижних гонок, де участь взяли студенти та аспіранти Медичного інституту СумДУ.

За результатами першого дня у спринтерській гонці вільним стилем серед чоловіків, аспірант МІ Красовський Олексій - зайняв друге місце, серед жінок перше місце посіла студентка МІ групи СП-601 - Кроль Юлія, друге місце виборола студентка МІ групи СП-801 - Ковальова Дарина.

Результати другого дня принесли наступні нагороди : 1 місце – Красовський Олексій у гонці класичним стилем 7,5 км, серед жінок у гонці класичним стилем 5 км 1 місце – Кроль Юлія, 2 місце – Ковальова Дарина.

В останній день змагання наші учасники також отримали призові місця. На дистанції 10 км вільним стилем переможцем став Красовський Олексій, серед жінок золото отримала Кроль Юлія, срібною призеркою стала Ковальова Дарина.

У загальному підсумки серед ЗВО Сумський державний університет посідає перше місце, отримавши 542 очки.

Вітаємо наших переможців!

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"