Участь у курсі Європейської асоціації дитячих хірургів (EUPSA)

22-23 березня 2019 року в м. Львів, Європейська асоціація дитячих хірургів (EUPSA) провела щорічний курс для лікарів країн Центральної та Східної Європи - “Неонатальна та мініінвазивна хірургія”. Щоразу такий захід відбувається в іншій країні. Дуже почесно, що цього року місцем проведення курсу, вже 12-го за рахунком, обрано Україну (м. Львів) - це вперше в історії EUPSA.

Основним ініціатором та організатором заходу виступив завідувач кафедри дитячої хірургії ЛНМУ ім. Данила Галицького - Кузик Андрій Станиславович.

Медичний інститут СумДУ представляли доцент кафедри хірургії та онкології, завідувач курсу дитячої хірургії - Овечкін Д.В., аспіранти - Альошинна А.І., Бідаков О.М., викладач-сумісник - Шевченко М.Ю, клін.ординатори - Акоса Д. та Адебісі Д. Загалом у конференції взяли участь близько 250 фахівців-дитячих хірургів з країн Європи, Східної Азії та Африки.

Спікерами курсу виступили керівники одних із кращих клінік дитячої хірургії Європи, а саме, такі всесвітньо відомі фахівці-дитячі хірурги, як Mikko Pakarinen (Helsinki), Juan de Agustin (Madrid), Pietro Bagolan (Rome), Martin Lacher (Leipzig), Stuart Hosie (München), Tomas Wester (Stockholm), Dariusz Patkowski (Wroczlaw).

Конференція стала ще однією сходинкою професійного зростання, розвитку та важливим стимулом у щоденній практичній діяльності!

Більше інформації та програму заходу можна отримати на офіційній інтернет-сторінці: www.pedsurgery.in.ua.

Коментарі спікерів та учасників можна подивитись на https://www.youtube.com/watch?v=kGG8Cafm-uw

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"