Оголошення

Всеукраїнський конкурс студентських робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт»

Вітаємо студентку Медичного інституту Пономаренко Анну та наукового керівника Долгову Наталію Олександрівну з призовим місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт».

Кожний рік у Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт. В цьому році конкурс був складений з трьох напрямів : «Фізична культура і спорт», «Спорт», «Фітнес і рекреація».

Серед студентів Сумського державного університету у І турі взяли участь 21 студент, з яких до ІІ туру вийшли 4 студенти, а саме :

Пономаренко Анна (група ПЛ-61) – науковий керівник доцент кафедри фізичного виховання і спорту Долгова Наталія Олександрівна.

Ляшко Катерина Володимирівна (група СП-701) – науковий керівник кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Петренко Наталія Володимирівна.

Єкименко Вікторія Володимирівна (група ЛС-604) – науковий керівник  кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Король Світлана Анатоліївна.

Богуславець Дмитро Анатолійович (група СП-601) – науковий керівник кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Остапенко Юрій Олександрович.

За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу серед 15 фіналістів за спеціалізацією «Спорт» Пономаренко Анна отримала диплом ІІІ ступеня. Науковому керівнику Долговій Наталії Олександрівні була вручена подяка за підготовку студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2018-2019 навчальному році зі спеціальності «Фізична культура і спорт».

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"