Об'ява щодо засідання апробаційної ради 14.05.19

14  травня 2019 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи з клінічної медицини.

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовлена асистентом кафедри патологічної анатомії Піддубним Артемом Михайловичем (Науковий керівник – д. мед.н., доц. Москаленко Роман Андрійович).

Тема дисертації: "Патоморфологічна характеристика біомінералізації при раку передміхурової залози", спеціальність 14.03.02 - патологічна анатомія.

Рецензенти: д.мед.н., проф. Погорєлов Максим Володимирович

д.мед.н., доц. Кузенко Євген Вікторович

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі!

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"