Міжнародна студентська конференція «CURRENT AND EMERGING DISEASES»

16-17 травня в Університеті Малтепе, м. Стамбул відбулася Міжнародна студентська конференція «CURRENT AND EMERGING DISEASES». У конференції прийняли участь студенти з України, Туреччини, Албанії та Румунії.

Медичний інститут Сумського державного університету був представлений роботами наукової групи професора Максима Погорєлова Biomaterials research group:

• Юлія Дудко «STRUCTURAL CHARACTERIZATION AND CELL ADHESION PROPERTIESTO LIPPS PATTERNED TI IMPLANTS» – наукові керівники Олешко О.М., Гусак Є.В.;
  • Антон Савченко «IN VITRO ANTIBACTERIAL SCREENING OF CHITOSAN SPONGES»науковий керівник Корнієнко В.В.;
  • Петро Миронов «APPLICATION OF SILVER NANOPARTICLES AND ULTRASOUND INTREATMENT OF PURULENT WOUNDS» наукові керівники Погорєлов М.В., Бугайов В.І., Голубнича В.М.

Тези доповідей опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

В програму конференції входила екскурсія студентським містечком університету Малтепе, а також історичними пам’ятками м. Стамбул.

Учасники висловлюють велику подяку своїм керівникам та науковій групі.

Бажаємо молодим науковцям натхнення та нових звершень!

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"