Відбулося закриття Спартакіади “Здоров’я” 2018-2019 н.р.

24 травня 2019 року на території водно-веслувальної бази СумДУ відбулося закриття Спартакіади «Здоров’я» у форматі спортивного турніру «Козацькі забави». Команда Медичного інституту, продемонструвавши спритність, швидкість та витривалість, за результатами змагань виборола перше місце.

Наприкінці заходу відбулося урочисте нагородження переможців Спартакіади «Здоров’я», у якій збірна команда Медичного інституту посіла почесне друге місце у загальному заліку, поліпшивши минулорічний результат на один щабель. Команда-призер була нагороджена кубком та почесною грамотою від профспілкової організації Сумського державного університету.

Щиро вітаємо учасників Спартакіади, бажаємо нових досягнень та успіхів у майбутніх змаганнях!

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"