Інформація для студентів, які складатимуть IFOM®

З 01 до 03 липня 2019 року студенти 3-го курсу спеціальності «Медицина» складатимуть міжнародний іспит з основ медицини – International Foundations of Medicinе (IFOM®) як компонент ЄДКІ.

Звертаємо Вашу увагу, що Згоди на обробку персональних даних заповнюються окремо для кожної аудиторії, у якій проходитиме Міжнародний іспит з основ медицини (як для паперової (бланкової) так і для комп’ютерної форм іспиту).

Звертаємо увагу, що відмова студента надати Згоду на обробку персональних даних матиме наслідком неможливість взяти участь таким студентом у складанні Міжнародного іспиту з основ медицини як обов’язкового компонента ЄДКІ, який є частиною державної атестації студентів спеціальності «Медицина» галузі знань «Охорона здоров'я».
При виникненні будь-яких питань звертатися до співробітників Центру тестування.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"