Об'ява щодо засідання апробаційної ради 27.08.19

27 серпня 2019 р. об 11-00 в стоматологічному корпусі Медичного інституту (ауд. С-117), відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційних робіт з клінічної медицини.

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовленої заочним аспірантом, асистентом кафедри стоматології Сміяновим Юрієм Владиславовичем (Науковий керівник – д.мед.н., проф. Лахтін Юрій Володимирович).

Тема дисертації: «Клініко-експериментальне обґрунтування оптимізації формування краю каріозних порожнин І класу за Блеком під композиційні матеріали», спеціальність: 14.01.22 — стоматологія.

Рецензенти: к.мед.н., доцент Савченко Володимир Віталійович;
                      к.мед.н. Карпець Лідія Михайлівна.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).
Запрошуються всі бажаючі!

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"