02.11.2017 о 13.00 - засідання апробаційної ради

02.11.2017 о 13.00 в актовій залі обласної лікарні відбудеться засідання апробаційної ради.

Порядок денний: обговорення дисертаційних робіт здобувачів ступеня кандидата медичних наук:

1. Чемич Оксани Миколаївни з теми "Клініко-епідеміологічні та мікробіологічні особливості перебігу гастроінтестинальної форми сальмонельозу, удосконалення діагностики та лікування".

2. Савченко Оксани Володимирівни з теми «Оптимізація профілактики ішемічної хвороби серця у хворих на ревматоїдний артрит залежно від генотипу за bсll поліморфізмом гена глюкокортикоїдного рецептора».

3. Бондаркової Анни Миколаївни з теми «Оптимізація лікування хворих на бронхіальну астму залежно від Gln27Glu поліморфізму гена ß2- адренорецепторів»

Вчений секретар доц.. Романюк О.К.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"