Оголошення

Відкрито тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Institute of Physics Publishing (IOP Publishing).

Institute of Physics Publishing (IOP Publishing) - провідне видавництво наукових досліджень з фізики та суміжних наук. У доступі понад 90 журналів з глибиною архіву з 1950 року по теперішній час, що охоплюють широкий спектр областей з різних галузей знань, в тому числі медичних та біологічних наук.

64 журнали видавництва IOP Publishing індексуються базами даних Scopus та Web of Science. Серед них журнали з медицини і біологічних наук: Biomedical Materials, Convergent Science Physical Oncology, Journal of the Society for Radiological Protection, Physics in Medicine & Biology та інші.

Пошук по колекції журналів здійснюється через систему Article lookup.

Доступ до ресурсу з усіх АРМ університету та бібліотеки, підключених до Інтернет за посиланням http://iopscience.iop.org/. Більш детальна інформація та умови доступу – на сайті бібліотеки.

Заповни анкету

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"