Університетська клініка

Прийом ведуть висококваліфіковані спеціалісти – доктори та кандидати медичних наук, професори, доценти, широко відомі в Україні та за її межами фахівці.

Надаємо послуги населенню

Висококваліфікована лікарська допомога, комфортні умови, широкий спектр медичних послуг, індивідуальний підхід, доброзичлива атмосфера і висока якість обслуговування пацієнтів за помірну ціну. Вас приємно вразять ціни консультативного прийому, діагностичних послуг та лікувальних маніпуляцій в Університетській клініці порівняно з іншими медичними центрами міста. Довір себе професіоналам!

У клініці забезпечено можливість проведення сучасних діагностичних методик обстеження хворих: працює біохімічна лабораторія, кабінети функціональних методів дослідження та УЗД. За призначенням лікаря проводиться широкий спектр медикаментозних та фізіотерапевтичних методів лікування пацієнтів, працює масажний кабінет, лікувальний басейн. 

Нашими перевагами також є можливість лікування хворих в умовах денного стаціонару, зручна процедура запису на прийом до одного чи декількох спеціалістів, наявність підготовленого, згідно сучасних стандартів, ввічливого середнього медичного персоналу, зручність розташування та значно нижчі ціни у порівнянні з подібними закладами в Україні та за її межами.

Наші послуги

Навчально-науковий центр томографії

Центр створено для надання консультативно-діагностичних послуг населенню та проведення науково-дослідних робіт.
Комп’ютерний томограф Philips Mx8000 визнано «золотим стандартом» комп’ютерної томографії, який має вагомі переваги над іншими томографами. Перш за все, це коротка тривалість стандартної процедури сканування, що, безумовно, мінімізує вплив руху внутрішніх органів та пульсації судин на якість зображення.

Клінічна лабораторія

Головна мета медичної лабораторії – надати якісні, інформативні та своєчасні лабораторні послуги, бути конкурентоспроможними на ринку шляхом зменшення вартості відповідних досліджень та часу їх виконання. Колектив лабораторії працює над розвитком та удосконаленням системи лабораторного обстеження, забезпечує чітку систему якості лабораторних досліджень, що в кінцевому рахунку забезпечить якісний результат.

Аквацентр

  • аквааеробіка для дорослих;
  • гідрокінезотерапія при порушеннях опорно-рухового апарата;
  • гідрокінезотерапія при розладах нервової системи;
  • оздоровче плавання для дітей;
  • аквааеробіка для вагітних.

Наші контакти:

Години роботи:

Понеділок - Пʼятниця:
з 8:00 - 17:00

Субота - Неділя:
Зачинено

Контакти:

м. Суми, перевулок Академічний, 9;
Телефони клініки – 0993630171; 0976456946;
Центр комп'ютерної томографії - 0956723255;
Email: i.kutsomelya@med.sumdu.edu.ua

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]