Сумський державний університет на конкурсній основі обрано до числа 11 пілотних закладів ІІ фази проєкту “Розвиток медичної освіти”

Сумський державний університет на конкурсній основі обрано до числа 11 пілотних закладів ІІ фази проєкту “Розвиток медичної освіти”. Серед інших пілотних ЗВО:
 
🔸 Буковинський державний медичний університет
🔸 Житомирський медичний інститут
🔸 Запорізький державний медико-фармацевтичний університет
🔸 Івано-Франківський національний медичний університет
🔸 КЗВО ЛОР “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського
🔸 Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
🔸 Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
🔸 Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського
🔸 Ужгородський національний університет
🔸 Харківський національний медичний університет
 
Під час відбору ЗВО спочатку заповнювали аплікаційну форму. Далі відбувалася співбесіда представників проєкту з адміністрацією закладів освіти, відібраних в першому раунді.
«Відбір закладів-партнерів для ІІ фази проєкту був великим викликом. Відчутно, що кожен з аплікантів старався не справити враження на комісію, але, добре проаналізувавши свій заклад, відверто говорив про виклики та бачення їх подолання. Ми в команді цінуємо прозорість і щирість та вважаємо, що спільні цінності допомагають ефективно працювати й покращуватися – і саме таким заявками надали перевагу. Вітаю нові заклади в великій команді україно-швейцарського проєкту і обіцяю, що легко не буде, однак буде цікаво, захопливо і мотивуюче!», – підсумовує Олена Ігнащук, координаторка з медичної освіти Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».
 
Попереду 4 роки насиченої співпраці в реалізації спільних амбітних планів.