В Бібліотеці Медичного інституту відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек

Щороку 30 вересня Бібліотека Медичного інституту святкує Всеукраїнський день бібліотек. Нині бібліотека – це і освіта, і наука, і культура, і дозвілля.

Тож чим запам’яталося свято і що саме цікавого було в ПРОГРАМІ цього року:

НОВІ ДРУЗІ ТА ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ

Розпочалося свято флешмобом «Бібліотека об’єднує».

– Чи можна в нашому місті знайти таке місце, де одночасно зустрічаються студенти з різних країн світу?

-Так! Бібліотека Медичного інституту.

Учасники флешмобу в різнобарвних національних костюмах  відчули себе однією бібліотечною родиною. А наприкінці флешмобу кожен зміг насолодитися смачними солодощами, якими щедро пригостив студентський директорат Медичного інституту.

ЯСКРАВІ ФОТОЗОНИ

Книжкові інсталяції «Торт з ароматом книги» та «Осінній затишок» і створені власноруч барвисті фоторамки запрошували всіх охочих зробити оригінальне фото на згадку про цей день.

ЗАТИШНА І ТЕПЛА АТМОСФЕРА

Вся бібліотека була святково прикрашена і зустрічала кожного гостя вітанням різними мовами. Поринути в історію створення книги та цікаві факти про бібліотеки, переглянути колаж «#раджупрочитати», дізнатися про улюблені книги своїх викладачів – кожен міг вибрати заняття до смаку. Особливо привертала увагу всіх гостей започаткована до свята фотогалерея «Читаємо. Навчаємось. Відпочиваємо»  – експозиція світлин студентів, зроблених в бібліотеці.

ОБМІН ДУМКАМИ ТА ВРАЖЕННЯМИ

Акція «Я обираю бібліотеку» стартувала за декілька днів до свята. Цикл  коротких інтерв’ю з найактивнішими читачами, які  можна було переглянути на сторінках Бібліотеки СумДУ в соціальних мережах, дозволив поглянути на бібліотечний простір очима молоді.

Дякуємо всім за дружню атмосферу та участь в святкуванні, особливо заступнику директора Медичного інституту з позанавчальної роботи Олешку О. М. та кураторам груп Пилипенко-Фрицак Н.А., Галушко Н.А., Олешко Т.М., Дедуху А.В., Дудко Ю.С.