В Медичному інституті СумДУ пройшов «Марафон благодійних справ» серед першокурсників

Традиційно на початку навчального року за ініціативи позанавчального сектору Медичного інституту СумДУ стартував проєкт «Марафон благодійних справ» серед першокурсників. Метою цього проєкту є підвищення рівня мотивації студентів до здійснення доброчинної діяльності стосовно тих, хто її потребує, привернення уваги до соціальних проблем людства, проведення культурно-масових та спортивно-розважальних заходів, спрямованих на створення позитивного та емоційного настрою найменш захищених верств населення.
Першокурсники групи СМ-901 та МЦ.м-904 організували поїздку до Сумського товариства захисту тварин. Це некомерційна громадська організація, яка допомагає безпритульним тваринам, приймаючи активну участь у стерилізації і лікуванні собак та котів, яких у закладі близько 200. Студенти вигуляли собак та допомогли притулку із харчуванням тварин. За словами старости групи СМ-901, Власової Євгенії: «У кожної собаки є шанс – шанс на життя: бути нагодованим та потрібним».
Групи МЦ.м-903 та МЦ.м-906 організували прибирання території Басівського лісу. «Озброївшись пакетами для сміття і рукавичками пішли прибирати ліс. Загалом назбирали 10 пакетів сміття. Його було посортовано на скло і пластик та викинуто у спеціальні баки» – коментують студенти.
Староста групи МЦ.м-905, Трипольська Анастасія, разом зі своїми одногрупниками організувала поїздку до Сумської школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки ім. С.П. Супруна. У закладі виховуються діти, які з раннього віку позбавлені опіки батьків. Це діти з соціально-неадаптованих сімей, від яких відмовились батьки або діти, чиї батьки позбавлені батьківських прав.
Студенти провели лекцію щодо ознайомлення дітей з правилами особистої гігієни, розповіли про розпорядок дня, пограли в ігри, порадували дітей смаколиками та іграшками, а також подарували зубні щітки, мило, засоби по догляду за тілом та рушники.
Вдячні нашим студентам за те, що вони з радістю та великим натхненням долучаються до виконання соціальних та благодійних проєктів, показуючи на своєму прикладі, що допомагати – легко!