В університетській клініці СумДУ відбувся прийом кардіологів з Інституту серця МОЗ України

7 грудня в університетській клініці Сумського державного університету вели безкоштовний консультативний прийом дитячі лікарі-кардіологи Державної установи «Інститут серця МОЗ України».

Виїзні консультації фахівців Інституту серця МОЗ України відбуваються в рамках співпраці установи з клініками в областях. Програма передбачає також проведення діагностичних заходів – обстеження пацієнтів на виявлення вроджених вад серця для подальшого направлення на лікування до міста Київ.

«Ми вже маємо багаторічний досвід плідної співпраці з клінікою СумДУ. На жаль, під час таких консультацій виявляємо в діток багато вроджених вад, але всі вони лікуються й діти повертаються здоровими. Клініка забезпечує гарний зворотній зв’язок, тож, ми впевнені, що після хірургічного втручання діти отримають адекватне і правильне медикаментозне лікування й нагляд на місці», – зазначив дитячий кардіохірург Інституту серця МОЗ України Вадим САКАЛОВ.