Творчі перемоги студентів Медичного інституту на мистецьких конкурсах

З 14 по 31 березня у м. Хмельницький пройшов Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Пісня над Бугом», організований Українським державним центром позашкільної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Онлайн-формат конкурсу зумовив участь рекордної кількості творчих колективів та сольних виконавців – 6416 учасників із 23 областей України. На розсуд журі було представлено 1345 конкурсних номерів. У кожній номінації було визначено обмежену кількість призових місць. Попри високу конкуренцію, студенти Сумського державного університету, серед яких і студенти Медичного інституту, гідно представили свій навчальний заклад і показали високі результати:

Номінація «Бальна хореографія»

  • ансамбль бального танцю «Силует» (керівник Ольга Гараніна) з композицією «Блюз» посів 2 місце.

 

Номінація «Народна хореографія»

  • театр танцю «Феєрія» (керівник Світлана Бондаренко) зайняв 3 місце з композицією «Український жартівливий».

 

Номінація «Сучасна хореографія»

  • театр танцю «Феєрія» (композиція «Не відпускай») – 1 місце. Керівник колективу Світлана Бондаренко;
  • танцювальний колектив «Jam» (керівник Юлія Чудаєва) з композицією «Вільна» – 1 місце;

 

танцювальна студія «S&P» (керівник Людмила Крамінська):

  • жіночий склад з композицією «Акцент» – 1 місце, чоловічий склад з композицію «Street outshoot» – 2 місце.

 

Також успішною була участь студенток СумДУ у ІХ Міжнародному конкурсі музичного мистецтва «Київський колорит». Захід відбувся у столиці України, з 26-28 березня, у дистанційному форматі.

У конкурсі, який організувала Національна всеукраїнська музична спілка за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, взяли участь близько 700 вокалістів та музикантів із більше ніж 50 міст України, а також представники з Молдови, Казахстану, Італії, Португалії та Китаю.

Студентка Медичного інституту Діана Рябоконь виступала в номінації «Естрадний вокал» і виборола звання лауреата 1 ступеню.

Вітаємо з перемогою талановитих студентів та бажаємо нових творчих успіхів!