Відбулася стартова зустріч в рамках проекту HORIZON 2020 MSCA-RISE

Начальник відділу міжнародних зв’язків Кириченко К.І. та професор кафедри громадського здоров’я Погорєлов М.В. відвідали стартову зустріч в рамках проекту HORIZON 2020 MSCA-RISE, який був підтриманий Європейською комісією та почав свою роботу з січня 2018 року.

Проект 777926 NanoSurf «Nanostructural surface development for dental implant manufacturing» направлений на розробку інноваційних стоматологічних імплантатів. Окрім СумДУ, який представляє наукова група проф. Погорєлова М.В. до складу консорціуму входять провідні університети з Великобританії (University of Sheffield), Італії (Reggio Modena) та Латвії (University of Latvia), а також біотехнологічні компанії з Естонії, Польщі та Чехії.

Виконання проекту дозволить підсилити матеріальну базу університету, зміцнити наукові зв’язки між учасниками консорціуму та підвищити рівень наших вчених, які будуть виконувати довготривалі візити до організацій-партнерів.

Окрім роботи за проектом HORIZON 2020, представники університету провели зустріч з
керівництвом Медичного факультету Університету Латвії, де обговорили питання співпраці в рамках академічних обмінів студентів та викладачів і проведення спільних наукових досліджень.Додати у соц. мережи