Відбувся черговий Department Seminar Медичного інституту.

7 лютого відбувся черговий Department Seminar Медичного інституту. Вперше участь в семінарі прийняли наші партнери та друзі з біотехнологічної лабораторії ilaya regeneration Медичної компанії Ilaya (м. Київ) Дмитро Зубов та Роман Васильєв.

Ключовою темою семінару було обрано питання регенеративної медицини та застосування інноваційних біомедичних продуктів на основі клітин людини. Я особисто (і, можу впевнено сказати, що і від імені всіх учасників семінару) дякую колегам за цікаву презентацію проблеми та чудову наукову дискусію. Зокрема Роман Васильєв чудово подав питання історії та становлення проблеми стовбурових клітин та регенераторної медицини, а Дмитро Зубов вразив рівнем практичних розробок, які застосовує компанія Ilaya в експериментальних дослідженнях та клінічній практиці.

Дуже приємно, що в Україні існують наукові колективи та інноваційні компанії, які можуть представити розробки світового рівня в галузі регенеративної медицини. Співпраця між Сумським державним університетом та колективом компанії Ilaya лише починається і я впевнений, що нас очікує ще безліч спільних проектів.”Додати у соц. мережи