Відкритий семінар-тренінг Центру спортивної медицини СумДУ пройшов в теплій атмосфері приємного спілкування

У Конгрес-центрі СумДУ Центром спортивної медицини було організовано семінар-тренінг, присвячений сучасним підходам до передтренувального розігріву. Спікером на заході виступив провідний тренер-реабілітолог Національної збірної команди України з легкої атлетики Євген Савченко – фахівець з 14-річним досвідом роботи з національними збірними України та Туреччини, сертифікований IAAF спеціаліст, за плечима якого 3 Олімпіади та численні стажування за кордоном.

Захід зібрав численну аудиторію, переважно інструкторів з фітнесу та тренерів, усіх зацікавлених у отриманні цінних практичних навичок, що дозволять в майбутньому зберегти і своє здоров’я, і своїх клієнтів. Неприділення належної уваги передтренувальному розігріву, згідно сучасних поглядів, є однією з найпоширеніших помилок, навіть професійних атлетів, що й казати про пересічних осіб. Біль, запалення, розриви м’язів, обмеження рухової активності, накопичувальні переломи – далеко не повний перелік патології, пов’язаної з неправильним підходом до розминки. А далі – порушення графіку занять, лікування, відмова від виконання фізичних вправ.

Наші гості в повній мірі відчули, що таке правильна підготовка опорно-рухового апарату до тренування, всі мали можливість виконувати вправи з фоам ролінгу, вчилися правильно використовувати TRX, RockBand та RockFlossing у функціональному розігріві, правильно проводити передстартовий масаж та накладати кінезіотейп, при цьому мали можливість поспілкуватися, задати питання та взяти участь в жвавій дискусії. Дуже приємно, що всі виявилися однодумцями і зійшлися на тому, що пріорітетним принципом будь-якого тренування має залишатися здоров’я людини.