Вітаємо переможців конкурсу «Кращий студент СумДУ – 2021»

17 листопада в Сумському державному університеті відбувся святковий концерт до Міжнародного дня студентів. Традиційно в рамках урочистостей пройшло офіційне оголошення переможців щорічного конкурсу «Кращий студент СумДУ».

Студентське життя не одноманітне, воно вміщує безліч складових, тож у кожного є можливість проявити себе саме в тій галузі, яка йому до душі.

Переможці конкурсу «Кращий студент СумДУ» традиційно визначаються в кількох номінаціях, які відповідають різним видам студентських активностей.

За показниками наукової діяльності переможці визначилися наступним чином:

«Наукова діяльність» – Владислав ПІВЕНЬ (навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту);

«Кращий студент. Наукові винаходи» – Тарас САВЧЕНКО (факультет електроніки та інформаційних технологій);

«Кращий студент-науковець. Академічна мобільність» – Максим БЕСЕДІН (факультет технічних систем та енергоефективних технологій);

«Кращий студент-науковець. Лідер за кількістю перемог у всеукраїнських конкурсах науково-дослідних робіт» –  Дмитро МУРАЧ (навчально-науковий інститут права);

«Наукова діяльність. Кращий студент-медійник» – Анастасія ДЄДОВА (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій);

«Кращий студент-науковець. Грантова діяльність» – Альона КОЛНОГУЗ (навчально-науковий медичний інститут).

Переможцями в номінації «Навчальна діяльність» стали: Анастасія НАЗАРЕНКО (навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту) та Ірина КОРДУНЯН  (навчально-науковий інститут права);

Серед спортсменів СумДУ переможці визначилися у двох номінаціях: «Кращий студент-спортсмен. Олімпійські види спорту» – Олександр ПОГОРІЛКО (навчально-науковий медичний інститут);

«Кращий студент. Спортсмен-аматор» – Андрій КОВАЛЬОВ (факультет технічних систем та енергоефективних технологій).

Переможцем у номінації «Кращий студент. Робота в гуртожитках» став Юрій ЗЕЛЕНСЬКИЙ (навчально-науковий медичний інститут).

У номінації «Культурно-мистецька діяльність» відзначився Михайло ВОРФОЛОМЕЄВ (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій);

Номінацію «Кращий студент. Профспілковий діяч» підкорила Марія СІРА (навчально-науковий інститут права);

«Кращий студент-волонтер» – Анастасія КЛЕМБЕРГ (навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту);

Переможцем в номінації «Кращий студент. Громадська діяльність» став Кирило БАЛАЦЕНКО (факультет електроніки та інформаційних технологій);

«Кращий іноземний студент» Фахінтола Мосес Дамілола (навчально-науковий медичний інститут).

І, нарешті, «Кращим студентом СумДУ – 2021» став Владислав ПІВЕНЬ (навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту).

Подарунком для всіх студентів стала яскрава насичена програма від Культурно-мистецького центру СумДУ.

Сумський державний університет вітає усіх студентів зі святом, і бажає, щоб ваші студентські роки були насиченими яскравими подіями та приємними зустрічами! Будьте здоровими та щасливими! Ставте амбітні цілі та вміло досягайте мети! Будьте відданими своїй альма-матер та своїми справами і досягненнями доводьте, що студентство – це велика сила, яка здатна змінити світ і побудувати щасливе майбутнє своєї країни! Зі святом вас!