Вітаємо студентів медичного інституту СумДУ.

Вітаємо студентів медичного інституту СумДУ
Колногуз Альону Владиславівну та Гончарову Ксенію Олександрівну, а також наукового керівника – викладача кафедри фізичного виховання і спорту СумДУ Савчук Олену Володимирівну з призовим місцем у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт» !

22-23 березня 2018 р. у Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту відбувся захист наукових робіт на підсумковій науково-практичній конференції другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт». У другий тур конкурсу зі спеціалізації «Фізичне виховання» було подано 56 робіт, 22 з яких було відібрано до фінального етапу.

Роботу студентів групи ЛС–601 медичного інституту СумДУ Колногуз Альони Владиславівни та Гончарової Ксенії Олександрівни на тему: “Особливості способу життя студентів медичних спеціальностей” було відзначено дипломом III ступеня. Науковому керівнику призерів Конкурсу – викладачу кафедри фізичного виховання і спорту СумДУ Савчук Олені Володимирівні урочисто вручено Диплом за підготовку Колногуз Альони та Гончарової Ксенії– учасників II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.