Волонтерський збір до Дня гідності та свободи

День гідності та свободи, що відзначається в Україні 21 листопада, цього річ має особливе значення. Цей день увібрав у себе всі випробування українського народу заради свободи, гідності та незалежності. Студенти Навчально-наукового медичного інституту не залишились осторонь та по особливому відзначили це свято.

За ініціативи позанавчального сектору НН МІ разом зі студентським директоратом та волонтерським клубом «Віра», організували акцію «Де святкуватимеш перемогу?». Цей проєкт полягав на меті збір коштів для благодійної організації «СББ «Тил». Волонтери провели таку акцію у трьох місцях: на центральній площі міста Суми, на базі Навчально-наукового медичного інституту  та біля парку імені І.М.Кожедуба. Пересічні громадяни вносили благодійні донати за прапорці та вставляли їх в те місто на мапі, де за їх бажанням вони б відсвяткували перемогу.

За підсумком проєкту було зібрано 16 тис. 120 грн., що піде на закупку основ для сіток.

Ми щиро вдячні всім, хто приєднався та допоміг стати ще ближче до нашої перемоги. Особлива подяка студентці КЛОЧКО Анжелі за організацію  такого проєкту.