Вступ на кафедру військової підготовки

Шановні студенти та лікарі-інтерни Медичного інституту!

Керівництво Медичного інституту пропонує вступ на кафедру військової підготовки (КВП).

Вступ на кафедру надає можливість Вам отримати первинне військове звання «молодший лейтенант», що надалі, за Вашим особистим  бажанням, дає змогу працевлаштуватися та продовжити службу на посадах офіцерського складу в силових структурах України (ЗСУ, СБУ, МВС, ДСНСУ, ДПС та інших), а також продовжити навчання у військово-медичній академії.

Для більш детальної інформації про умови вступу на КВП перейдіть за посиланням https://dev.kvp.sumdu.edu.ua, де Ви можете провести віртуальну екскурсію по кафедрі військової підготовки.

Наша адреса м. Суми, вул. Герасима Кондрат’єва, 165 (Артилерійське училище)

Телефони КВП:  +38 099 277 83 90;  +38 0542 62 83 15

Ел. адреса: info@kvp.sumdu.edu.ua

Дзвоніть, пишіть, приходьте особисто.

Переваги після закінчення КВП:

• заробітна плата від 15000 грн. і більше (залежить від посади, в/звання, силової структури, та місця служби);
  • постановка на квартирний облік та в перспективі отримання житла;
  • виплата грошової компенсації при знімання житла;
  • отримання однострою;
  • після 25 років вихід на пенсію, і відповідно більший розмір пенсії;
  • пільги по оплаті комунальних послуг під час служби та на пенсії.

Звертаємо увагу на те, що на кафедру приймаються лише студенти, яким на момент вступу (вересень 2021 року) залишилося до отримання бакалавра (спеціаліста, магістра) два роки та менше (для інтернів дана вимога не діє).

Для бажаючих є можливість навчатися дистанційно.

Бажаємо успіхів у навчанні, чекаємо на кафедрі військової підготовки!