ХІІ Український біохімічний конгрес

Науково-методичні інновації СумДУ було представлено на освітньому семінарі Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS), що відбувся в рамках ХІІ Українського біохімічного конгресу 30 вересня – 4 жовтня 2019 р. у м. Тернопіль.

Доцент кафедри біофізики, біохімії, фармакології та біомолекулярної інженерії Медичного інституту СумДУ Іншина Наталія Миколаївна виступила з усною доповіддю “Applying of the Situational Analysis Method in the teaching of Clinical Biochemistry” на освітньому семінарі Федерації Європейських Біохімічних Товариств (FEBS) “Techniques and efficient roadmaps: new options for practicals and innovative learning”. Найкращі лектори з університетів Європи доповіли про інноваційні методики викладання біохімії та суміжних дисциплін, організацію і підготовку наукових досліджень, написання наукових статей і грантів.

ХІІ Український біохімічний конгрес, присвячений 165-річниці від дня народження І.Я. Горбачевського проводився на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського 30 вересня – 4 жовтня 2019 р. У роботі Когресу взяли участь найкращі вчені України, США, Німеччини, КНР, Швеції, Фінляндії, Італії, Польщі, Хорватії, Угорщини, Грузії, Туреччини та інших країн. Слід зазначити, що Український біохімічний Конгрес проводиться раз на чотири роки і є визначною подією для біохіміків, молекулярних і клітинних біологів, біофізиків, медиків та фахівців суміжних спеціальностей, які цікавляться найновітнішими досягненнями та перспективами розвитку сучасної біологічної науки, експериментальної медицини, біотехнології, фармакології. Цьогоріч у роботі XII Українського біохімічного конгресу взяли участь понад 400 учасників.