З Днем Незалежності України 2020

Сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає свою 29-ту річницю з часу проголошення незалежності. Наша держава стоїть на шляху розбудови демократичного суспільства, заснованого на верховенстві закону і повазі до прав людини. На жаль, ми змушені платили найвищу ціну за свої погляди – життями своїх співвітчизників, які захищають країну від агресії на сході.
Щиро вітаю всіх співробітників Медичного інституту зі святом! Сподіваюся, що ми зможемо вистояти у боротьбі із зовнішніми ворогами та збудувати міцне суспільство й державу. Зичу всім міцного здоров’я, миру, творчих і професійних здобутків, злагоди у сім’ях, любові та поваги близьких людей!

Директор Медичного інституту                                                    Андрій Лобода

Сергій Дудченко