Об’ява щодо засідання апробаційної ради 26.11.19

26 листопада 2019 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи з клінічної медицини.

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовлену аспірантом кафедри педіатрії Дмітровою Євгенією Василівною (Науковий консультант – д. мед.н., проф., зав. каф. педіатрії СумДУ Сміян О.І.).

Тема дисертації: ” Iмуно-мікроелементні особливості та оптимізація лікування дітей, хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції “, спеціальність 14.01.10 – педіатрія.

Рецензенти:

Попов С.В. – д.мед.н., проф. кафедри педіатрії СумДУ;

Чемич М.Д – д.мед.н., проф., зав. каф. інфекційних хвороб з епідеміологією СумДУ.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі !