У НН МІ відбулася «зимова школа майбутнього лікаря»

«Зимова школа майбутнього лікаря» – це можливість для школярів відвідати та пройти цікаві лекції, тренінги, майстер-класи та здобути знання з необхідних для медичного працівника предметів.

20 січня, у рамках такого проєкту, для школярів м.Суми була проведена екскурсія до анатомічного музею кафедри морфології НН МІ. Під час такого візиту викладач кафедри Гордієнко Олена Володимирівна розповіла майбутнім абітурієнтам про таємниці людського тіла, анатомічні експонати, сучасні методики вивчення анатомії людини та відповіла на питання школярів про будову тіла.

Окрім того, 24 січня на базі кафедри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Навчально-наукового інституту СумДУ пройшов 3-х годинний курс з тактичної медицини – як діяти у разі поранень, травм та надавати першу домедичну допомогу. Школярі вчились надавати допомогу за протоколом M.A.R.C.H – це алгоритм дій та надання домедичної допомоги в бойових умовах. У результаті чого, вони набули практичних навичок, таких як: зупинка зовнішньої кровотечі, проведення серцево-легеневої реанімації, використання зовнішнього автоматичного дефібрилятора, навчилися дбати про свою безпеку та правильно поводитися під час вибуху. Курс проводила асистент кафедри ЕМД та МК Ткаченко Юлія Анатоліївна.

Усі залишилися задоволені після проходження таких тренінгів та в майбутньому залюбки приєднаються до подібних заходів.