Нам є що показати

Медичний інститут

Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути

Вже стало традицією проведення восени в Медичному інституті "Дня відкритих дверей"

Медичний інститут із задоволенням відвідують абітурієнти та їх батьки, які мають змогу ознайомитися з умовами, створеними в закладі для навчання, поспілкуватися з викладачами та студентами, отримати відповіді на актуальні питання.

Цього року захід відвідало приблизно 150 бажаючих, що є свідченням визнання високого авторитету Медичного інституту серед абітурієнтів не тільки із Сумщини, але й інших областей. Відвідувачам було організовано демонстрацію експериментів на тваринах з метою моделювання патофізіологічних процесів, проведено презентації, які розкривають можливості інституту щодо проведення навчального та наукового процесу, відбулися ознайомчо-пізнавальні екскурсії.
Усі бажаючі мали можливість самостійно або за допомогою студентів провести дослід Тюрка (дослідження часу рефлексу), змоделювати порушення місцевого кровообігу, приготувати препарат брижі жаби та безпосередньо спостерігати за розвитком запалення. Студенти, під керівництвом викладачів, провели операцію апендектомії у кроля. На думку майбутніх абітурієнтів та їх батьків, захід пройшов на високому рівні.
Усі присутні отримали цікаву інформацію та незабутні враження.

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]