Курси тематичного удосконалення лікарів

Освіта впродовж життя

Медичний інститут

Тематичне удосконалення – подальше підвищення професійних знань та навичок лікаря чи провізора з метою підтримання сучасного рівня підготовки. Підвищення  кваліфікації  лікарів – спеціалістів здійснюється факультетом післядипломної медичної освіти за направленнями органів охорони  здоров’я  на  циклах тематичного удосконалення, а  також за прямими договорами з установами інших галузевих міністерств.

Тематичне удосконалення передбачає підвищення кваліфікації з окремих розділів відповідної спеціальності. На тематичне удосконалення лікарі направляються в період між проходженням атестаційних циклів. Наявність свідоцтва про підвищення кваліфікації на циклах тематичного удосконалення враховується атестаційними комісіями при розгляді питань про присвоєння кваліфікаційної категорії.

Лікарям, які закінчили цикл (курси) підвишення кваліфікації в інституті на факультеті післядипломної медичної освіти, вноситься відповідний запис у посвідчення про проходження підвищення кваліфікації. Посвідчення про проходження підвищення кваліфікації заповнюється навчальним закладом від руки чорнилом.  Підпис директора медичного інституту завіряється гербовою печаткою навчального закладу.

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]