НТСА

Медичного інституту

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Медичного інституту Сумського державного університету (далі НТСА МІ)

Громадське об’єднання молодих цілеспрямованих людей, яке створює творче наукове середовище через реалізацію успішних проєктів, орієнтованих на підтримку нових наукових ідей, інновацій та обмін знаннями на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях. Робота НТСА МІ полягає у залученні студентської молоді до наукової діяльності, формування умов для розкриття наукового і творчого потенціалу студентів та молодих вчених, які навчаються або працюють в Медичному інституту, забезпеченні захисту їх прав та інтересів, зокрема щодо питань наукової діяльності та сприяння підвищенню якості фахової підготовки та кваліфікаційного рівня майбутніх лікарів. Також, НТСА МІ бере на себе обов’язки організації та координації проведення наукових семінарів, брифінгів, міжнародної академічної мобільності, звітів аспірантів, діяльності студентських наукових гуртків, наукових екскурсій шкільних, студентських олімпіад та наукових робіт. Варто зазначити, що до структурного підрозділу НТСА МІ входить 16 постійно діючих наукових об’єднань (гуртків), які активно займаються поширенням знань за напрямком їх роботи. Окрім цього, члени товариства приймають активну участь у самоврядуванні Медичного інституту.

Міжнародна наукова конференція

За ініціативи НТСА в Медичному інституту щороку проводяться Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «BIOMEDICAL PERSPECTIVES», де представлені наступні напрями: Фундаментальна медична наука, Клінічна медицина, Біоматеріали в медицині, Громадське здоров’я, Стоматологія, Фізична реабілітація та спортивна медицина. Варто відмітити, що на конференцію запрошуються як вітчизняні, так і міжнародні спікери зі Швеції, Болгарії, Польщі, Італії, Литви, Латвії, Німеччини та ін.. Більш детальну інформацію Ви можете знайти за наступним посиланням: https://sc-conf.med.sumdu.edu.ua/

Контактна інформація:

v.sikora-ntsa

Сікора Владислав Володимирович

Голова НТСА Медичного інституту

Кандидат медичних наук
Телефон: +38-050-72-76-193
E-mail: v.sikora@med.sumdu.edu.ua

Напиши нам