Курси стажування лікарів

Освіта впродовж життя

Медичний інститут

Медичний інститут СумДУ входить до переліку закладів, затвердженого МОЗ України, які проводять підвищення кваліфікації лікарів на курсах стажування. Курси стажування організовуються і проводяться для лікарів з метою набуття спеціальних знань з певних проблем медицини, поглиблення професійних знань, умінь та практичних навиків у роботі відповідно до їх спеціальності і посади. Курси стажування є видом післядипломного навчання фахівців охорони здоров’я, що не замінює проходження лікарями спеціалізації та передатестаційних циклів підвищення кваліфікації.

Направлення лікарів на курси стажування проводиться обласними закладами охорони здоров’я. При навчанні на госпрозрахунковій основі навчальні плани і програми курсів, терміни навчання, вартість за підготовку спеціалістів погоджуються з замовником.

Підготовка лікарів на курсах стажування враховується при отриманні ними ліцензії на право займатися індивідуальною трудовою діяльністю. Курси стажування вважаються закінченими після засвоєння навчальної програми і успішного складання заліку. Особам, які закінчили курси, видається відповідне посвідчення державного зразка.

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]