Гуртки

медичного інституту

Колектив сучасного та естрадного Танцю «Jam»

З 2013 року на базі СумДУ почав свою творчу діяльність хореографічний колектив естрадного танцю «Jam».

Хореографічна спрямованість колективу багатогранна і різноманітна. Вона включає в себе такі напрямки, як естрадна хореографія, сюжетний танець, контемпорарі, джаз – модерн, основи класичного танцю, також елементи сучасної хореографії: джаз фанк, Vogue, hip-hop.

У репертуарі колективу багато яскравих естрадних танців, поставлених на популярні сучасні мелодії, номери з акробатичними та гімнастичними елементами. Особлива увага приділяється навичкам володіння тілом в непростій пластиці естрадної хореографії, техніці виконання, синхронності, вміння виконувати складні танцювальні комбінації та передавати в русі
емоційний стан.

Учасники ансамблю активно беруть участь в університетських, міських та обласних заходах, а також є багаторазовими переможцями Всеукраїнських фестивалів та конкурсів. Виступи танцювального колективу «Jam» завжди викликають великий інтерес у глядачів.

Заняття проходять в танцювальній залі СумДУ (Н-корпус, ауд.104) у вівторок та середу о 17:00. Керівник – Чудаєва Юлія Сергіївна (099 495 68 60).

Вокальний ансамбль Навчально-наукового медичного інституту

Робота ансамблю направлена на підвищення художнього рівня та удосконалення виконавської майстерності.

Репертуар колективу складається із різних музичних стилів та напрямів, які включають джазові твори, естрадні твори сучасних композиторів та обробки народних пісень.

Протягом своєї творчої діяльності, розучуючи новий пісенний репертуар, і працюючи над вокально-хореографічними композиціями, колектив демонструє свою майстерність на різних загальноуніверситетських концертах, міських та обласних заходах, є багаторазовими переможцями Всеукраїнських вокальних конкурсів.

Колектив притягує своєю гармонійністю виконання та професійною вокальною технікою. Учасники талановиті, неординарні, енергійні, які прагнуть розвиватися в різних напрямках!

Керівник – Романенко Марина Анатоліївна
тел.: 099 934 09 59