Спеціальності

Медичного інституту

Вступ до Медичного інституту Сумду

Спеціальність: "Медсестринство"
Освітня програма:"Екстрена медицина"
Професійна кваліфікація:"Парамедик"

Реформування системи охорони здоров’я України спонукала Медичний інститут Сумського державного університету розпочати підготовку парамедиків. Сьогодні фахівці цієї кваліфікації вкрай необхідні.

Оголошено прийом абітурієнтів на денну форму навчання для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціалізацією «Екстрена медицина». Вступ відбувається на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» спеціальностей галузі «Охорона здоров’я» Ліцензований обсяг – 50 осіб. Термін навчання – 10 місяців.

Парамедик працює за світовими стандартами та надає екстрену медичну допомогу постраждалим у результаті нещасних випадків, а також внаслідок розвитку невідкладних станів.

Парамедик – універсальний фахівець з ургентної травматології, кардіології, педіатрії, акушерства і гінекології та інших спеціалізацій медицини.

Парамедик працює у складі бригад екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі, та у відділеннях екстреної допомоги.

Для всіх, хто матиме рівень підготовки парамедика є перспектива успішного працевлаштування, розвитку і професійного вдосконалення в системі екстреної медичної допомоги.

Контакти:

Корисні посилання:

Відповідальний секретар відбіркової комісії. Доцент кафедри екстреної допомоги та медицини
катастроф

Бадіон Юрій
Олексійович

відповідальний секретар відбіркової комісії медичного інституту

кандидат медичних наук, доцент кафедри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф