Спеціальності

Медичного інституту

Вступ до Медичного інституту Сумду

Спеціальність: "Медсестринство"
Освітня програма:"Екстрена медицина"
Професійна кваліфікація:"Парамедик"

Реформування системи охорони здоров’я України спонукала Медичний інститут Сумського державного університету розпочати підготовку парамедиків. Сьогодні фахівці цієї кваліфікації вкрай необхідні.

Оголошено прийом абітурієнтів на денну форму навчання для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціалізацією «Екстрена медицина». Вступ відбувається на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» спеціальностей галузі «Охорона здоров’я» Ліцензований обсяг – 50 осіб. Термін навчання – 10 місяців.

Парамедик працює за світовими стандартами та надає екстрену медичну допомогу постраждалим у результаті нещасних випадків, а також внаслідок розвитку невідкладних станів.

Парамедик – універсальний фахівець з ургентної травматології, кардіології, педіатрії, акушерства і гінекології та інших спеціалізацій медицини.

Парамедик працює у складі бригад екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі, та у відділеннях екстреної допомоги.

Для всіх, хто матиме рівень підготовки парамедика є перспектива успішного працевлаштування, розвитку і професійного вдосконалення в системі екстреної медичної допомоги.

Контакти:

Корисні посилання:

Півень Світлана
Миколаївна

відповідальний секретар відбіркової комісії медичного інституту

кандидат ветеринарних наук, асистент кафедри громадського здоров'я

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.