Колегіальні органи

Медичного інституту

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Профбюро Медичного інституту

вже декілька років поспіль проводить активну роботу за різними напрямами в тісній співпраці з керівництвом профкому СумДУ.

Керівництво Профспілковим бюро

history2

Сміян Олександр
Іванович

Голова профбюро

завідувач кафедрою педіатрії післядипломної освіти
Телефон: +38 (050) 631-60-05
E-mail: o.smiyan@med.sumdu.edu.ua

profbyro-gorbas

Горбась Вікторія
Анатоліївна

перший заступник голови

к.мед.н., асистент кафедри педіатрії післядипломної освіти
Телефон: +38 (095) 595-74-26
E-mail: v.gorbays@med.sumdu.edu.ua

profbyro-badion

Бадіон Юрій
Олексійович

відповідальний за спортивно-масову діяльність

асистент курсу невідкладних станів кафедри загальної хірургії, радіаційної медицини та фтизіатрії
Телефон: +38 (099) 458-18-57
E-mail: y.badion@med.sumdu.edu.ua

Напрями діяльності

Профбюро

профбюро Медичного інституту приймає активну участь в організації змагань серед працівників університету, забезпечує представництво співробітників інституту в Спартакіаді «Здоров’я». Цього року викладачі нашого інституту показали гідні результати у змаганнях серед команд СумДУ: Медичний інститут виборов ІІ призове місце.

за останні роки співробітники Медичного інституту почали активно співпрацювати з Товариством Червоного Хреста та стали його членами. Разом із представниками Товариства Червоного Хреста профбюро збирає речі для багатодітних сімей та отримує для членів профбюро допомогу у вигляді лікарських препаратів. Наші співробітники неодноразово брали участь у заході по збору гуманітарної допомоги бійцям АТО. Наразі ми допомагаємо подарунками дитині загиблого в АТО випускника СумДУ – Дмитра Лісовенка.

організовує для співробітників різноманітні семінари, тренінги, святкування професійних та інших визначних подій, привітання до ювілеїв та ін. Традиційними стали вечори відпочинку, відвідування вистав у театрах міста, поїздки до цікавих куточків нашої країни, до аквапарку, святкові подарунки для дітей.
Профбюро Медичного інституту пропонує всім бажаючим безкоштовно відвідувати тренажерні зали, басейн, заняття з шейпінгу, займатися в інших спортивних секціях.

Профбюро Медичного інституту разом із профспілкою СумДУ допомагає членам профбюро у питаннях щодо виплати матеріальної допомоги на лікування, відпочинок, до ювілеїв, заохочує найбільш активних учасників змагань та активних профгрупоргів кафедр. Діти співробітників мають можливість оздоровлюватися у таборі «Універ».
У найближчих планах – вдосконалення взаємодії профгрупоргів підрозділів і профактиву, заохочування нових членів до співпраці з профбюро Медичного інституту та впровадження і реалізація нових ідей для нашого колективу.

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]