Студенти НН МІ провели благодійну акцію «Ялинка милосердя»

Щороку, за ініціативи позанавчального сектору Навчально-наукового Медичного інституту та студентського директорату, студенти традиційно вітають вихованців дитячих будинків з новорічними святами.

Проєкт «Ялинка милосердя» націлений охопити найуразливіші верстви населення від людей похилого віку до дітей від народження. У перші дня акції звістка про її початок розійшлася дуже швидко. Протягом декількох місяців студенти, викладачі, співробітники, волонтери, пересічні громадяни звідусіль приносили речі аби подарувати частинку свого тепла.

24 грудня волонтери відвідали Комунальну установу – Центр матері та дитини. У закладі проживає близько 15 мам з дітьми, що потерпіли від насилля в сім’ї та не мають належних коштів для утримування себе та дітей.

Студенти, поспілкувалися з директором закладу, мамами та подивилися умови проживання. Волонтерами було зібрано і передано одяг, взуття, іграшки, засоби гігієни, канцелярію, солодощі, книжки тощо.

Дякуємо усі за небайдужість!

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.