До уваги студентів 6-го курсу спеціальності “Лікувальна справа”

У зв’язку з карантинними заходами та на виконання наказу ректора СумДУ №0205-IV від 08.05.2020 року «Про проведення семестрової та підсумкової атестації здобувачів у 2019-2020 н.р.» проведення державної атестації (об’єктивно структурованого клінічного іспиту) студентів 6-го курсу спеціальності «Лікувальна справа» буде відбуватися у форматі відеоконференції.

Зверніть увагу!

• кожний студент має заздалегідь попіклуватися про доступ до мережі Інтернет на час державного іспиту;
  • на персональному комп’ютері (ноутбуці) та мобільних пристроях мають бути налаштовані мобільні додатки Zoom, Meet, Viber;
  • відеозв’язок студентів із кафедрами буде встановлюватися відповідно до нижче наведеного розкладу;
  • перед іспитом кожен студент має продемонструвати у веб-камеру документ, що ідентифікує його особистість (паспорт, студентський квиток);
  • перед іспитом студент має роздрукувати аркуш відповіді за встановленим зразком для кожної дисципліни. Через 5 хвилин після усної відповіді фото- або скан-копія аркуша відповіді з особистим підписом надсилається на кафедру.