Волонтери НН МІ провели місячник здорового способу життя

У рамках місячника здорового способу життя, задля обізнаності молоді щодо вірусних захворювань, студенти-медики провели інформаційно-профілактичні лекції для вихованців сумських шкіл.

У період поширення гострої респіраторної інфекції Covid-19 та інших вірусів, якими найчастіше хворіє населення у сезон осені, волонтери звернули увагу школярів на засоби захисту, правильне харчування, активний спосіб життя, вітамінізацію – як основні чинники здорової людини.

Лекції проводилися онлайн та на такі теми: «Лікування і профілактика вірусних захворювань», «Імунопрофілактика: фізичне та психічне здоров’я людини», «Здоровий спосіб життя та правила особистої гігієни», «Стоматологічна гігієна», «Алкоголізм, тютюнопаління та наркоманія», «Здоровий зір та слух».

Протягом вересня-жовтня місяця, волонтери прочитали лекції у 15-ти школах, окрім того, у Машинобудівному коледжі СумДУ та Сумському фаховому коледжі економіки та торгівлі. Загалом проінформовано близько 400 учнів молодшої, середньої та старшої школи.

Увесь інформаційний матеріал студенти демонстрували на презентаціях, показували повчальні відеоматеріали та мультики.