ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади
з навчальної дисципліни
«Соціальна медицина та організація охорони здоров’я»

Відповідно до наказу Міністерства освіти i науки України від 17.12.2019 р. за №1580 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» на базі Сумського державного університету в період з 8 квітня по 10 квітня 2018 р. буде проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я».

Оргкомітет просить до 10 березня 2020 р. підтвердити участь студентів Вашого ВНЗ у ІІ етапі олімпіади та направити інформацію про учасників (Додаток 1) у кількості не більше 3-х осіб від ВНЗ на нашу адресу* та надіслати інформацію на електронну скриньку socialmed@med.sumdu.edu.ua. Форма анкети учасників олімпіади (Додаток 1) розміщена також на сайті медичного інституту Сумського державного університету.

Усім учасникам олімпіади та конференції при собі обов’язково мати: студентський квиток, паспорт, посвідчення про відрядження.

Оплата за проживання, харчування, проїзд та участь у розважальній програмі здійснюється за рахунок учасників олімпіади.

Телефони для довідок: (0542) 64-83-42, 066-802-61-05 (відповідальний секретар Наталія ДРИГА).

Е-маіІ: socialmed@med.sumdu.edu.ua

*Поштова адреса: