Медичний інститут знову переможець

17 серпня оголошено результати конкурсу за програмою Erasmus+ Jean Monnet, за результатами якого команда Медичного інституту (Центру колективного користування науковим обладнанням) отримала фінансування на виконання проєкту «Modern European trends in biomedical higher education: Bionanomaterials» під керівництвом к.мед.н. Олександра Олешка. Слід зазначити, що проєкт отримав високу оцінку – 91/100, що свідчить про його важливість для медичної освіти в Україні.

Проєкт передбачає створення навчального курсу «Bionanomaterials» для студентів спеціальності «Лікувальна справа», що дозволить збільшити обізнаність майбутніх лікарів з питань створення та застосування біоматеріалів, в тому числі тканинної інженерії, штучних органів, передових технологій лікування та діагностики тощо.

На сьогодні команда Центру колективного користування науковим обладнанням виконує 3 міжнародних наукових проєкти (Horizon 2020 та Erasmus+ Jean Monnet), 4 проєкти за підтримки МОН України та чисельні господарчі договори. Щиро вітаємо команду професора Максима Погорєлова з черговим досягненням та бажаємо успішної реалізації проєкту!