Мотивація – як фактор самореалізації

25 жовтня для студентів Навчально-наукового медичного інституту була проведена мотиваційна лекція від випускника НН МІ, інфекціоніста, естетичного та судинного хірурга, одного із засновників масштабної медичної освітньої платформи «UAmed» – Січненка Дмитра.

«Шлях від студента до успішного лікаря» – таку назву мала лекція. Дмитро розповів про кожен проведений рік навчання у НН МІ, як важливо не зупинятися та долати всі труднощі в ході навчання. На початку своєї діяльності, Дмитро пройшов практику в багатьох відділеннях лікарень, брав участь у семінарах, конференціях та проєктах за кордоном, щоб врешті-решт зрозуміти, яка б спеціалізація йому підійшла найбільше.

Насамперед головним фактором розвитку та особистісної реалізації – це застосувати теоретичні знання на практиці. Завдяки цьому, по закінченню медичного інституту, можна впевнено крокувати вперед та не боятися проблем, що виникнуть під час інтернатури чи роботі в лікувальних закладах. Досвід та постійний саморозвиток – найголовніше для майбутнього лікаря.
«Як важко не було б, треба вірити у свої сили та йти до кінця. А потім, залишається тільки докласти зусиль та отримати бажаний результат», – зазначив Дмитро.