«Ніч музеїв-2021» у Медичному інституті

ВНОЧІ ОЖИВАЄ МИСТЕЦТВО, А НЕ НАШІ ПРЕПАРАТИ

29 травня прокинувся музей кафедри патологічної анатомії у рамках загальноміської акції «Ніч музеїв-2021»! «Сумська кунсткамера», певно, деякий час збирала сили для феєричного повернення до активної діяльності: близько 700 відвідувачів неглибоко занурилися у світ патології впродовж 4 годин роботи! Тривалі карантинні заходи сприяли значному притоку спраглих до видовищ глядачів – черга була великою, заповненість кімнат експозиції постійною впродовж всього часу демонстрації. На цьому прикладі наочно було продемонстровано необхідність і правильність відновлення функціонування патологоанатомічного музею – адже в ньому зібрані кращі макроскопічні препарати, підготовлені під керівництвом наших учителів – проф. А.М. Романюка та доцента Л.І. Карпенко, вкладена праця студентів попередніх років та препараторів.

Яскраве повернення музейної експозиції було б неможливим без самовідданої роботи молодої команди лікаря-інтерна Руслани Чижми, студентів Анастасії Денисенко та Андрія Николенка. Будем сподіватися, відтепер майбутнє «Сумської кунсткамери» в надійних руках.

Роман Москаленко