Науковий семінар під назвою «Благородні метали в наномедицині»

10 березня відбувся семінар Медичного інституту СумДУ під назвою «Благородні метали в наномедицині», який організований за підтримки Центру Біомедичних Досліджень. Доповідачем семінару буде д-р Валеріо Воліані (Valerio Voliani), к.т.н.

Доктор Валеріо Воліані – науковий співробітник Центру інноваційних нанотехнологій, Італійського інституту технологій (Піза, Італія). Він отримав ступінь магістра з хімії та доктора філософії з молекулярної біофізики в Scuola Normale Superiore (Піза, Італія). Його зусилля в основному присвячені використанню нестійких плазмонічних наноматеріалів для використання в медицині з метою сприяння ефективному лікуванню новоутворень та інфекційних захворювань. Його основні інтереси пов’язані з фототермічними перетвореннями, ефективністю ліків, фотоакустичною / ультразвуковою візуалізацією та комбінованою терапією. Він також активно розповсюджує наукову інформацію серед студентів та громадськості.

Відповідно до світової епідемічної ситуації, семінар буде проводитись в дистанційно. Безпека наших учасників надзвичайно важлива для нас.