Об’ява щодо засідання апробаційної ради 25.02.2022 року

Шановні члени апробаційної ради Навчально-наукового медичного інституту!

25 лютого 2022 р. о 13-00 в аудиторії С-117 стоматологічного корпусу НН МІ за адресою: м. Суми, вул. Санаторна, 1, відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 – «Медицина»

Порядок денний:

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспірантом кафедри сімейної медицини з курсом дерматовенерології Сумського державного університету Єрмоленко Світлани Анатоліївни (науковий керівник – д.мед.н., проф. Орловський Віктор Феліксович).

Тема дисертації: «Ефективність використання тіазидних діуретиків,асоційована з G460Т поліморфізмом гена α-аддуцина залежно від солечутливості у пацієнтів з артеріальною гіпертензією».

Рецензенти:

• Доктор біологічних наук, професор кафедри фізіології та патофізіології з курсом медичної біології, Гарбузова Вікторія Юріївна.
  • Доктор медичних наук, доцент, професор кафедри сімейної медицини з курсом дерматовенерології,  Деміхова Надія Володимирівна.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

УВАГА!!! Присутність на засідання апробаційної ради тільки за умови наявності сертифікату вакцинації від COVID-19.

Запрошуються всі бажаючі.