На базі Медичного інституту пройшов онлайн-конкурс студентських наукових робіт

1 грудня у рамках Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ та СНІДом, за ініціативи позанавчального сектору та студентського директорату Медичного інституту, був організований та проведений онлайн-конкурс студентських наукових робіт на тему ВІЛ та СНІДу. Кожен учасник отримав окрему тему, по якій підготував презентацію та доповідь. Усього взяли участь 6 студентів, а саме: Дяченко Вікторія (гр. ЛС-515) – тема «Історія відкриття», Товчко Софія (гр. МЦ.м-804) – тема «Етіологія вірусу ВІЛ», Яременко Богдан (гр. МЦ.м-709) – тема «Суперантиген», Лобатюк Марія (гр. МЦ.м-709) – тема «Клінічні стадії ВІЛ», Карпенко Анастасія (гр. Мц.м-805) – тема «Антиретровірусна терапія» та Сядриста Юлія (гр. МЦ.м-803) – тема «Шляхи передачі та вірусне навантаження».

Оцінювало ж учасників троє членів журі: лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук, асистент Кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією – Чемич Оксана Миколаївна, заступник директора МІ з позанавчальної роботи – Чудаєва Юлія Сергіївна та заступник студентського директора з навчально-наукової роботи – Гончарова Ксенія.

Враховуючи високий рівень підготовки наукових доповідей, рішення визначення переможців було нелегким. Призові місця розподіли так: 1 місце – Лобатюк Марія, 2 місце – Карпенко Анастасія і 3 місце – Дяченко Вікторія.

Вітаємо переможців! Бажаємо наснаги на шляху до знань та легкості пізнання.